fbpx

AKCESORIA

Zachęcamy do skorzystania z poniższych akcesoriów. Nasza firma wykorzystuje akcesoria, które od lat świetnie sprawdzają się w praktyce. Wdrażamy także najnowocześniejsze rozwiązania.
Prowadnice – Używane do elementów wysuwnych w naszych meblach.  Cechują się dużą trwałością, niektóre z nich mają dożywotnią gwarancję. Serdecznie polecamy prowadnice z cichym domykiem.
Organizacja szuflad – Ważnym elementem naszych mebli, w szczególności kuchennych, jest ich organizacja wewnątrz. Dobrze zorganizowane wnętrze pozwala nam na swobodne korzystanie z przechowywanych produktów i oszczędzanie miejsca.
Podnośniki szafek górnych – Stosowane przez nas mechanizmy podnoszenia cechują się dużą różnorodnością. Otwierane są ponad korpusem, uchylane, składane, nachodzące oraz wiele innych.
Kosze – Kosze to tak zwane jezdne magazyny. Niezwykle ułatwiają pracę w kuchni. Polecamy wykorzystanie – niskich podblatowych, wysokich na zapasy, koszy do szafek rogowych, skośnych.
Zawiasy –  to jeden z najważniejszych elementów naszych mebli, który występuje w wielu rodzajach otwierania.
Otwieranie bez uchwytowe – Dzięki mechanicznemu lub elektrycznemu wspomaganiu otwierania, można zrealizować meble bez uchwytów dopasowując je do każdego pomieszczenia.
Systemy do szaf – Stosowane przez nas systemy jezdne pozwalają nam na dobór odpowiedniego rozwiązania do zaistniałej sytuacji projektowej.
Akcesoria różne – W naszej ofercie znajdują się dodatkowo akcesoria wielu renomowanych firm,  które pozwalają nam na stworzenie ciekawych koncepcji projektowych.
Rozwiązania nietypowe – To te które lubimy najbardziej, z ciekawością i zaangażowaniem poszukujemy nowych i ciekawych rozwiązań.

Organizacja Szuflad

PROWADNICE

ZAWIASY

PODNOŚNIKI

KOSZE

Systemy przesuwne

Rozwiązania różne