fbpx

Blaty

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu różne materiały stosowane z powodzeniem przez naszą firmę do blatów kuchennych i nie tylko :
Laminowane – Wszechstronnie stosowane nie tylko w kuchniach, ale również w innych pomieszczeniach. Estetykę blatów i ich funkcjonalność wzbogacają różne typy i struktury powierzchni, które pozwalają na dopasowanie do wnętrza.
Drewniane – Wyjątkowe walory estetyczne, piękna kolorystyka, naturalne pochodzenie i wysoka trwałość to ich główne cechy. Różnorodność gatunków pozwala na dopasowanie blatu do indywidualnych potrzeb oraz do wystroju pomieszczenia.
Konglomerat – Materiał powstały z połączenia drobinek kamiennych oraz żywicy epoksydowej. Cieplejszy od granitu, odporny na wilgoć i płyny kwaśne – nie pochłania cieczy dzięki czemu nie pozostają plamy.
Dekton – Materiał wytworzony w całości z naturalnych składników poprzez spiekanie. Niezwykle wytrzymały, zarówno na zarysowania, wysoką temperaturę jak i wilgoć.
Granitowe – Najbardziej naturalny, niepowtarzalny materiał. Natura powoduje że każdy blat – wykonany z granitu jest inny, a liczba kolorów i rodzajów daje wiele możliwości. Materiał szlachetny, odporny i majestatyczny.

Blaty Granitowe

Blaty Drewniane

Blaty konglomeratowe

Blaty laminowane

Dekton